Zabawki B. Toys — zabawki, które uczą i bawią

Jeśli szukasz wyjątkowych zabawek dla Twojego dziecka, na pewno zainteresuje Cię oferta zabawek B. Toys. Są nie tylko niezwykle piękne, ale zaprojektowane z myślą o rozwoju Twojej pociechy. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas zabawy, jak i terapii sensorycznej. W dodatku zostały wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych nawet dla najmłodszych. Z troski o środowisko naturalne większość produktów została pozbawiona zbędnych opakowań, aby Twoje dziecko już od swoich pierwszych dni żyło w zgodzie z naturą.

Zabawki edukacyjne — dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka

Dzieci dorastając, chłoną wszystko, co ich otacza jak gąbka. Z okresu dzieciństwa wyniosą to, co będziemy im dostarczać. Większość maluchów jest wyjątkowo ciekawa otaczającego ich świata, więc warto to wykorzystać. W asortymencie zabawek B. Toys przygotowaliśmy egzemplarze dedykowane nawet dla kilkumiesięcznych berbeci. W tej roli doskonale sprawdzą się: grzechotka sensoryczna Wielorybek lub zestaw zabawek do kąpieli. Dla przedszkolaków idealne będą gry zręcznościowe, takie jak zestaw do łowienia morskich cudaków lub dwustronne paletki z piłeczką.

Autka i pociągi — nie tylko dla chłopców

Zabawki B. Toys zostały wykonane z myślą o każdym dziecku, dlatego w ofercie posiadamy samochody i pojazdy zaprojektowane specjalnie dla dziewczynek. Wszystkie modele z asortymentu zostały przygotowane w neutralnych kolorach, dzięki czemu już nigdy żadna mała kierowczyni nie będzie wstydzić się zabawkami, które dotychczas były uważane za przeznaczone dla chłopców. Dla najmłodszych użytkowników najlepszym wyborem będą miękkie autka. Starsze dzieci będą zachwycone zdalnie sterowanym samochodem z pandą lub pieskiem za kierownicą.

Zabawki zwiększające kreatywność Twoją i Twojego dziecka

Niezależnie od tego, które zabawki B. Toys podarujesz swojemu dziecku, najbardziej wartościową zabawą będzie dla niego ta, w której uczestniczysz również Ty. Uwagę kilkumiesięcznego malucha bez problemu przyciągniesz przy pomocy zestawu 4 pacynek na palce. To też świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności aktorskie. W nieco starszych dzieciach możesz rozbudzić pasję do tworzenia rękodzieła, projektując i wykonując z nimi biżuterię z elementami z zestawu do tworzenia biżuterii. Koszyk na zakupy z artykułami spożywczymi urozmaici znaną nam od pokoleń, ale wciąż ciekawą „zabawę w sklep”.

Poprzedni post Co zrobić, jeśli dziecko połknie baterię?
Następny post Dylematy wokół karmienia