Klocki Funny firmy Wader

Klocki Funny to zestaw 36 elementów klocków polskiego producenta zabawek, firmy Wader. Klocki należą do serii Edu i są trzecim z rodzajów klocków poszerzającym tą serię zabawek. Zestaw jest bardzo ciekawy, gdyż zawiera w sobie główki zwierzątek, takich jak: żyrafa, pies, kot, małpa, koń, papuga, zając i słoń. Łącząc je z pozostałymi elementami zestawu uzyskać można całą postać danego zwierzęcia a po stworzeniu kilku zwierząt może uzyskać zaś ciekawą zagrodę. Bez wątpienia rozwija to wyobraźnię dziecka i ćwiczy jego umiejętności manualne. W zestawie znajdują się także klocki w kształcie koła, które można połączyć ze sobą słupkiem służącym za ośkę. Tak dziecko stworzyć może bardzo ciekawy pojazd.

Czym imponują mi…”Smerfy”?

Podobnie, jak klocki listki i jeżyki z tej samej serii idealnie nadają się do wyposażenia przedszkola i sal zabaw. Dziecko może nimi bawić się zarówno w grupie, jak i w pojedynkę.
Klocki charakteryzuje żywa kolorystyka i wysoka jakość zastosowanego do ich produkcji tworzywa sztucznego. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Poprzedni post Czym imponują mi…”Smerfy”?
Następny post Prezent mikołajkowy dla dziecka 2,5 lat – zabawki drewniane